- W związku z pandemią koronawirusa i wynikającymi z tego rozporządzeniami państwowymi i kościelnymi odwołujemy rekolekcje wielkopostne dla dorosłych, młodzieży i dzieci, które miały się odbyć w tym tygodniu. Msze św., które miały być odprawione w czasie rekolekcji o godz. 800 będą odprawione o godz. 630.
- W czwartek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Światowy Dzień Świętości Życia i Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. W tym dniu odprawimy dodatkową Mszę św. o godz. 900.
- Z powodu pandemii nie będzie w piątek Drogi Krzyżowej ulicami naszej parafii. To nabożeństwo odprawimy tradycyjnie w kościele o godz. 900 dla osób starszych, 1730 dla dorosłych i 1900 dla młodzieży.
- W tym tygodniu przed niedzielą palmową księża odwiedzą swoich chorych z posługą sakramentalną. Ks. Proboszcz i ks. Andrzej odwiedzą swoich chorych w piątek 26 marca, Ks. Bogdan swoich chorych odwiedzi w sobotę 27 marca.
- W kaplicy Matki Bożej jest skarbonka, do której można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, a także jest wystawiony kosz, do którego można składać produkty żywnościowe dla osób starszych, samotnych i schorowanych, które potrzebują naszego wsparcia.
- Za tydzień w Niedzielę Palmową rozpoczniemy Wielki Tydzień. Na każdej Mszy św. będzie poświęcenie palm.
- Po Mszy św. w sklepiku można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i inną prasę katolicką, a także kartki świąteczne i paschaliki.
- W związku ze zbliżającymi się świętami we wtorek o godz. 800 planujemy prace porządkowe wokół plebanii i kościoła. Panów dysponujących wolnym czasem prosimy o pomoc.
Pobierz jako PDF